Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 1, Blok Tanjung, Jalan Cenderasari, 50646 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2265 0600 / 03-2265 0799 + Faks: 03-2265 0696 / 03-2265 0697
Seksyen Kewangan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Norazura Binti Ahmed Pegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M48 norazura@townplan.gov.my 03-2265 0656
2 Siti Norhafizah Bt Bahari Akauntan Gred WA44 sitinorhafizah@townplan.gov.my 03-2265 0671
3 Nurul Azlin Bt Mat Rahim Akauntan Gred WA44 azlin.rahim@townplan.gov.my 03-2265 0657
4 Norziana Bt Ngah Penolong Akauntan Gred W32 norziana@townplan.gov.my 03-2265 0660
5 Zurina Fansuri Bt Zaman Huri Penolong Pegawai Tadbir Gred N32 zurina@townplan.gov.my 03-2265 0673
6 Siti Khairiah Binti Mohd Fauzi Penolong Akauntan Gred W29 khairiah@townplan.gov.my 03-2265 0658
7 [ Kosong / Vacant ] Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19 03-2265 0661
8 Ikmal Harmizi bin Mazarudin Penolong Akauntan Gred W29 harmizi@townplan.gov.my 03-2265 0664
9 Kamilah Bt Mohd Zahari Penolong Akauntan Gred W29 kamilah@townplan.gov.my 03-2265 0659
10 Jenita Hanim Bt Mat Aris Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 jenitahanim@townplan.gov.my 03-2265 0666
11 Laila bt Mohd Dali Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 laila@townplan.gov.my 03-2265 0670
12 Mazlinda binti Mohtar Pembantu Tadbir (Kewangan) W22 mazlinda@townplan.gov.my 03-2265 0662
13 Nur Zawani binti Saat Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19 nurzawani@townplan.gov.my 03-2265 0668
14 Ahmad Abd. Muhaimin Bin Mat Lodin Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19 muhaimin@townplan.gov.my 03-2265 0663
15 [ Kosong / Vacant ] Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19 03-2265 0665
16 Norqaidah Bt Md Salleh Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 norqaidah@townplan.gov.my 03-2265 0697
17 Mazlan bin Omar Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 mazlan.omar@townplan.gov.my 03-2265 0669
18 Mohammad Bin Abdul kadir Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 mohammad@townplan.gov.my 03-2265 0674
19 Irman bin Mohamed Piah Pembantu Operasi Gred N11 irman@townplan.gov.my 03-2265 0670

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 17-11-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 259,559