Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 3, Blok Melati, Jalan Cenderasari, 50646 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2265 0600 + Faks : 03-2265 0713
Seksyen Teknologi Maklumat
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Mohd Aziri bin Che Wil Pegawai Teknologi Maklumat Gred F48 aziri@townplan.gov.my 03-2265 0700
2 Selasiah binti Awang Pegawai Teknologi Maklumat Gred F44 selasiah@townplan.gov.my 03-2265 0702
3 Syazwan Firdaus bin Ramlee Pegawai Teknologi Maklumat Gred F44 syazwan@townplan.gov.my 03-2265 0703
4 Mohd Husaiful bin Hamzah Shukor Pegawai Teknologi Maklumat Gred F41 husaiful@townplan.gov.my 03-2265 0701
5 [Kosong] Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA32
6 Nur Hanisah binti Nor Sham Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29 nurhanisah@townplan.gov.my 03-2265 0707
7 Irman bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29 irman.ibrahim@townplan.gov.my 03-2265 0705
8 Muhammad Ibrahimi bin Mazli Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29 ibrahimi@townplan.gov.my 03-2265 0708
9 Muhamad Hafizul Hilmi Bin Abu Bakar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29 hafizul@townplan.gov.my 03-2265 0706
10 Syaiful Niezam bin Hamil Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29 syaiful@townplan.gov.my 03-2265 0704
11 Abdul Hadi bin Zainal Abidin Juruteknik Komputer Gred FT22 abdulhadi@townplan.gov.my 03-2265 0709
12 Mohd Azman bin Mohd Salleh Juruteknik Komputer FT19 azman.salleh@townplan.gov.my 03-2265 0711

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 19-09-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 201,589