Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 19, 20 & 21, Wisma Tun Sambanthan, Jalan Sultan Sulaiman, 50000 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2264 6000 + Faks : 03-2273 9708
Pengarah Bahagian
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Alimah binti Mohd Suri Pengarah Gred J54 alimah@townplan.gov.my 03-2264 6002
2 Norliza binti Kassim Setiausaha Pejabat Gred N29 norliza@townplan.gov.my 03-2264 6120

Unit Rancangan Pembangunan 1
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Yong Chee Kong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 yong@townplan.gov.my 03-2264 6031
2 Afariza binti Abdul Rahman Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 afariza@townplan.gov.my 03-2264 6079
3 Mastura binti Zuber Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 zmastura@townplan.gov.my 03-2264 6078
4 Azizul Nizam bin Hamdan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 azizul@townplan.gov.my 03-2264 6080
5 Norazira binti Abdul Wahab Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norazira@townplan.gov.my 03-2264 6081
6 Khalijah binti Jamil Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 khalijah@townplan.gov.my 03-2264 6080
7 Abdul Rashid bin Abdul Rani Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rashid@townplan.gov.my 03-2264 6082
8 Nurul Hafizah Liyana binti Abdul Razak Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6081
9 Mohd Fazli bin Ayub Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 fazli@townplan.gov.my 03-2264 6082

Unit Rancangan Pembangunan 2
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 [ Kosong ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 03-2264 6073
2 Norida binti Abdullah Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 norida@townplan.gov.my 03-2264 6074
3 Rohaya binti Che Morat Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 rohaya.morat@townplan.gov.my 03-2264 6075
4 [ Kosong ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 03-2264 6075
5 Nor Hasliza binti Rohan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 norhasliza.rohan@townplan.gov.my 03-2264 6077
6 Airma Ayusneda binti Ibrahim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 airma@townplan.gov.my 03-2264 6077
7 Azlan Shah bin Zainun Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 azlan.zainun@townplan.gov.my 03-2264 6076
8 Amirul Husni bin Haron Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 amirul@townplan.gov.my 03-2264 6076
9 [ Kosong ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6076
10 [ Kosong ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6076

Unit Rancangan Pembangunan 3
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Nor Sallehi bin Kassim Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 sallehi@townplan.gov.my 03-2264 6067
2 Slyvester Ogang Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 slyvester@townplan.gov.my 03-2264 6068
3 Atiyah binti Ismail Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 atiyah@townplan.gov.my 03-2264 6069
4 Norazlina binti Mukair Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 norazlina@townplan.gov.my 03-2264 6119
5 Mohd Norazham bin Hamim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norazham@townplan.gov.my 03-2264 6119
6 Nurihan binti Anuar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nurihan@townplan.gov.my 03-2264 6071
7 Haaris Fadzilah bin Arshad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 haaris@townplan.gov.my 03-2264 6072
8 Noorhayati binti Zainal Abidin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 noorhayati@townplan.gov.my 03-2264 6072
9 Norhaslin binti Mohamed Yusoff Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norhaslin@townplan.gov.my 03-2264 6072
10 [ Kosong ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6071
11 [ Kosong ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6119
12 [ Kosong ] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 03-2264 6072

Unit Rancangan Pembangunan 4
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Ahmad Tarmizi bin Ahmad Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 atarmizi@townplan.gov.my 03-2264 6083
2 [ Kosong ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 03-2264 6084
3 Nur Zakiah Binti Zakaria Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 nurzakiah@townplan.gov.my 03-2264 6085
4 [ Kosong ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 03-2264 6085
5 Shahrin Amir bin Sharifuddin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 shahrin@townplan.gov.my 03-2264 6086
6 Nora Lizawati binti Mohd Nasir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 lizawati@townplan.gov.my 03-2264 6063
7 [ Kosong ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6087
8 Azmi bin Husein Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 azmi@townplan.gov.my 03-2264 6063
9 Norhaini binti Ahmad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norhaini@townplan.gov.my 03-2264 6087
10 Nur Syamilah binti Yahaya Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nursyamilah@townplan.gov.my 03-2264 6087
11 Ahmad Rifaie bin Bahari Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6063
12 [ Kosong ] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 03-2264 6087

Unit Rancangan Pembangunan 5
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Norhayati binti Abu Bakar Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 norhayati.bakar@townplan.gov.my 03-2264 6088
2 Lilian Tai Yee Chi Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 lilian@townplan.gov.my 03-2264 6090
3 Sharifah binti Abd Aziz Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 sharifah@townplan.gov.my 03-2264 6089
4 Nurhayati binti Yeop Idris Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 nurhayati@townplan.gov.my 03-2264 6092
5 Khairul Azlan bin Ramli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 @townplan.gov.my 03-2264 6092
6 Zarina binti Semidi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zarina.semidi@townplan.gov.my 03-2264 6092
7 Amir Halil bin Busu Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 amirhalil@townplan.gov.my 03-2264 6092
8 Nur Aimi Nadia binti Md Ali Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6092
9 [ Kosong ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6093
10 [ Kosong ] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 03-2264 6093

Unit Pemantauan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Mazisalwani binti Mahyuddin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 mazisalwani@townplan.gov.my 03-2264 6060
2 Nur Wahida binti Md. Aris Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 nurwahida@townplan.gov.my 03-2264 6059
3 Khadijah binti Abdul Hamid Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 khadijah@townplan.gov.my 03-2264 6058
4 Yusoff bin Ismail Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 yusoff@townplan.gov.my 03-2264 6066
5 Amirah binti Abd. Rahman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6058
6 Mohamad Mukram Mukmin bin Che Othman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6066

Unit Penyelarasan Maklumat Dan Perancangan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Nor Hishammudin bin Ismail Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 @townplan.gov.my 03-2264 6094
2 Shah Rizan bin Abd. Razak Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 shahrizan@townplan.gov.my 03-2264 6064
3 Nurula'im binti Abdul Azis Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nurulaim@townplan.gov.my 03-2264 6020
4 Mohd. Johari bin Mohamed Nazari Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 johari.nazari@townplan.gov.my 03-2264 6098
5 Suhana binti Md. Tahir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 suhana@townplan.gov.my 03-2264 6098
6 Mohamad Kamil bin Zakaria Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6020
7 Fairulwati binti Farok Penolong Pegawai (Seni Bina) Gred JA29 fairulwati@townplan.gov.my 03-2264 6020

Unit Pentadbiran
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Mohd. Niza bin Sulaiman Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N22 03-2264 6053
2 Nazira binti Muhammad Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19 nazira@townplan.gov.my 03-2264 6000
3 Maulana Muhamad bin Mukhtar Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 03-2264 6054
4 [ Kosong ] Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 03-2264 6053
5 Muhamad Hasminuddin bin Hassan Pemandu Kenderaan Gred H11 @townplan.gov.my 03-2264 6054
6 Mohd Suzali bin Hassan Pemandu Kenderaan Gred H11 @townplan.gov.my 03-2264 6054
7 Normala binti Mohd. Nor Pembantu Operasi Gred N11 normala@townplan.gov.my 03-2264 6054
8 Azizan bin Jusoh Pembantu Operasi Gred N11 azizan.jusoh@townplan.gov.my 03-2264 6054

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 19-09-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 201,600