Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Aras 4 , Wisma Perkeso, Jalan Telok Wanjah, 05646 Alor Setar Kedah. + Tel : 04-731 4688 + Faks : 04-731 4581
Pengarah Bahagian
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Haji Idris bin Abd. Rahim Pengarah Gred J54 idris@townplan.gov.my 04-735 4060 - 101
2 Nor Amirah binti Alias Setiausaha Pejabat Gred N19 amirah@townplan.gov.my 04-731 4688 - 141

Unit Rancangan Pembangunan 1
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 04-731 8260 - 104
2 Faisal bin Mohd. Sapari Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 faisalms@townplan.gov.my 04-731 4688 - 131
3 Rozaimi bin Mohd Desa Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 rozaimi@townplan.gov.my 04-731 4688 - 140
4 Mohd. Zulkifli bin Ismail Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 zulkifli@townplan.gov.my 04-731 4688 - 138
5 Mohammad Nizam bin Taib Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 nizam@townplan.gov.my 04-731 4688 - 137
6 Muhammad Hidzer bin Osman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 hidzer@townplan.gov.my 04-731 4688 - 136
7 Mohd. Azizi bin Mohd. Tajidi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 azizi@townplan.gov.my 04-731 4688 - 132
8 Norhasliza binti Din Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norhasliza@townplan.gov.my 04-731 4688 - 139
9 Sarah Nadia binti Shafie Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sarah.shafie@townplan.gov.my 04-731 4688 - 134
10 Mohd Roshdi bin Hasim Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 roshdi@townplan.gov.my 04-731 4688 - 135

Unit Rancangan Pembangunan 2
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Mohamed Zamri bin Mohd. Zain Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 zamri.zain@townplan.gov.my 04-731 4503 - 106
2 Nor Azliza binti Jamian Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 azliza@townplan.gov.my 04-731 4688 - 156
3 Jordan Anak Aning Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 jordan@townplan.gov.my 04-731 4688 - 165
4 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 04-731 4688 - 166
5 Rosli bin Hashim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 rosli@townplan.gov.my 04-731 4688 - 160
6 Azhar bin Mohamed Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 azhar@townplan.gov.my 04-731 4688 - 164
7 Shahrun Anuar bin Che Mat Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shahrun@townplan.gov.my 04-731 4688 - 161
8 Ahmizan bin Ahmad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 ahmizan@townplan.gov.my 04-731 4688 - 158
9 Arnida binti Arshad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 arnida.arshad@townplan.gov.my 04-731 4688 - 159
10 Noor Azrin Anita binti Omar Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 azrin@townplan.gov.my 04-731 4688 - 162
11 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 04-731 4688 - 159
12 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 04-731 4688 - 157

Unit Rancangan Pembangunan 3
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 04-731 4166 - 108
2 Juwis Ladiu Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 juwis@townplan.gov.my 04-731 4688 - 180
3 Azlina binti Saad Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 azlina.saad@townplan.gov.my 04-731 4688 - 181
4 Mariyanti binti Md Desa Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 mariyanti@townplan.gov.my 04-731 4688 - 187
5 Mustafa bin Ramli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 mustafa.ramli@townplan.gov.my 04-731 4688 - 186
6 Sumaiya binti Abdul Ghoni Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sumaiya@townplan.gov.my 04-731 4688 - 185
7 Badri Sham bin Maamor Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 badri@townplan.gov.my 04-731 4688 - 183
8 Ab Rahaman bin Zakaria Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rahaman.zakaria@townplan.gov.my 04-731 4688 - 184
9 Ermawati binti Jamaludin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 ermawati@townplan.gov.my 04-731 4688 - 182
10 Nasihah binti Mat Radzi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nasihah@townplan.gov.my 04-731 4688 - 178
11 Syuhaiza binti Ismail Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 syuhaiza@townplan.gov.my 04-731 4688 - 179

Unit Rancangan Pembangunan 4
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Asni binti Mustafa Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 asni@townplan.gov.my 04-731 7809 - 107
2 Nor Suriana binti Suliman Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 norsuriana@townplan.gov.my 04-731 4688 - 169
3 Siti Azliza binti Sulaiman Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 sitiazliza@townplan.gov.my 04-731 4688 - 174
4 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 04-731 4688 - 173
5 Abdul Jalil bin Abdullah Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 jalil.abdullah@townplan.gov.my 04-731 4688 - 167
6 Mohd Hafizi bin Yahaya Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 hafizi@townplan.gov.my 04-731 4688 - 171
7 Natasha binti Shafiee Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 natasha@townplan.gov.my 04-731 4688 - 176
8 Suriati binti Shaari Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 suriati@townplan.gov.my 04-731 4688 - 177
9 Muhammad Sorhaizard bin Omar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sorhaizard@townplan.gov.my 04-731 4688 - 172
10 Mohd Sharizal bin Md Isa Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sharizal@townplan.gov.my 04-731 4688 - 170
11 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 04-731 4688 - 175

Unit Rancangan Pembangunan 5
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Haslina binti Chan @ Hassan Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 haslina@townplan.gov.my 04-7352870 - 105
2 Ahmad Jamaludin bin Ali Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 jamaludin@townplan.gov.my 04-731 4688 - 145
3 Zahrul Nizam bin Ishak Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 zahrulnizam@townplan.gov.my 04-731 4688 - 146
4 Nor Razah binti Mat Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 razah@townplan.gov.my 04-731 4688 - 155
5 Noor Azlina binti Mat Saman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 noorazlina@townplan.gov.my 04-731 4688 - 154
6 Chen Siou Kowng Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 kuang@townplan.gov.my 04-731 4688 - 147
7 Noor Mazidah binti Mohd Khir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mazidah@townplan.gov.my 04-731 4688 - 149
8 Mohd Rashid bin Abd. Talib Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rashidtalib@townplan.gov.my 04-731 4688 - 150
9 Mohd Zul Amin bin Che Ahmad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zulamin@townplan.gov.my 04-731 4688 - 151
10 Osman bin Omar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 osman.omar@townplan.gov.my 04-731 4688 - 153
11 Mohd. Aziz bin Mat Desa Penolong Pegawai (Seni Bina) Gred JA29 aziz.desa@townplan.gov.my 04-731 4688 - 148

Unit Pemantauan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Nurvanida Alisha binti Sinnappan Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 nurvanida@townplan.gov.my 04-730 8363 - 103
2 Rosmadi Azizi bin Omar Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 rosmadi@townplan.gov.my 04-731 4688 - 124
3 Che Maznah binti Mohd. Marzuki Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 maznah@townplan.gov.my 04-731 4688 - 122
4 Norzaina binti Salim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 norzaina@townplan.gov.my 04-731 4688 - 123
5 Anuar bin Hamad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 anuar@townplan.gov.my 04-731 4688 - 129
6 Mohd Tarmizi bin Abdul Kadir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 tarmizi@townplan.gov.my 04-731 4688 - 130
7 Napisah binti Osman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 napisah@townplan.gov.my 04-731 4688 - 127
8 Rossmala binti Md Din Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rossmala@townplan.gov.my 04-731 4688 - 128
9 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 04-731 4688 - 125
10 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 04-731 4688 - 126

Unit Penyelarasan Maklumat Dan Perancangan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Any Nuhairah binti Abdul Razak Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 nuhairah@townplan.gov.my 04-731 8099 - 102
2 Mohd Rozaimi bin Abdul Rahim Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 mohdrozaimi@townplan.gov.my 04-731 4688 - 117
3 Siti Sarah binti Bakar @ Saad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sarah.bakar@townplan.gov.my 04-731 4688 - 116
4 Nor Zuhaizan binti Zulkifli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zuhaizan@townplan.gov.my 04-731 4688 - 118
5 Ali bin Che Mat Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 ali.chemat@townplan.gov.my 04-731 4688 - 119
6 Amir Hamzah bin Abdullah Sani Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 amirhamzah@townplan.gov.my 04-731 4688 - 114
7 Mazura binti Mahamad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mazura@townplan.gov.my 04-731 4688 - 121
8 Ismail bin Aziz Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 ismail.aziz@townplan.gov.my 04-731 4688 - 120
9 Siti Salha binti Ishak Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 salha@townplan.gov.my 04-731 4688 - 115

Unit Pentadbiran
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Roslina binti Abdul Ghani Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N22 roslina@townplan.gov.my 04-731 4688 - 111
2 Arsanida binti Che Ariff Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 arsanida@townplan.gov.my 04-731 4688 - 109
3 Azaliza Hanaz binti Azizan Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19 azaliza@townplan.gov.my 04-731 4688
4 Ismail bin Hashim Pembantu Am Pejabat Gred N4 ismail.hashim@townplan.gov.my 04-731 4688 - 113
5 [ Kosong / Vacant ] Pembantu Am Pejabat Gred N1 04-731 4688 - 112
6 Roslan bin Shafie Pemandu Kenderaan Gred H14 04-731 4688 - 113
7 Mohd Khairul Amar bin Mohd Yusof Pemandu Kenderaan Gred H11 04-731 4688 - 113

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 17-11-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 259,545