Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 4, Wisma PERKESO, Jalan Air Jernih, Peti Surat 155, 20538 Kuala Terengganu. + Tel : 09-6267 388 / 389 + Faks: 09-626 7391
Pengarah Bahagian
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Koh Cher Shen Pengarah Gred J54 koh@townplan.gov.my 09-626 7390
2 Azizah binti Abdul Halim Setiausaha Pejabat Gred N30 azizah@townplan.gov.my 09-626 7390

Unit Rancangan Pembangunan 1 ( Kuantan )
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Ezrein Faizal bin Ahmad Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 ezrein@townplan.gov.my 09-516 3607
2 Farid bin Ibrahim Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 farid.ibrahim@townplan.gov.my 09-5163 604
3 Manisah binti Mat Yaakob Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 manisah@townplan.gov.my 09-516 3603
4 Mohd Fuad Abdul Ghani Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 fuad.ghani@townplan.gov.my 09-516 3601
5 Kamaruzzaman bin Kalib Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 kamaruzzaman@townplan.gov.my 09-516 3611
6 Hashimahanim binti Md. Basri Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 hashimahanim@townplan.gov.my 09-516 3614
7 Noor Zsa Zsareen binti Hassan Penolong Pegawai (Seni Bina) Gred JA29 zsareen@townplan.gov.my 09-516 3614
8 Hafizul Hakim bin Ridzuan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 09-516 3614
9 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29

Unit Rancangan Pembangunan 2 ( Kota Bharu )
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Norasniza binti Hamzah Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 norasniza.hamzah@townplan.gov.my 09-741 9216
2 Tuan Zuraihan binti Tuan Lah Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 zuraihan@townplan.gov.my
3 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41
4 Khadijah binti Hassan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 khadijah.hassan@townplan.gov.my 09-741 9212
5 Noriah binti Ramli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 noriah.ramli@townplan.gov.my 09-741 9217
6 Suzana binti Adnan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 suzana@townplan.gov.my
7 Abdullah Shukri bin Hj.Ali Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 syukri@townplan.gov.my 09-7419211
8 Abdul Aziz bin A. Rahman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 aziz.rahman@townplan.gov.my 09-741 9211
9 Muhammad Zaini bin Saumi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zaini.saumi@townplan.gov.my
10 Noraini binti Ahmad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 noraini.ahmad@townplan.gov.my 09-741 9211
11 Ahmad Bakiruddin Bin Ibrahim Pemandu Kenderaan Gred H11 Bakiruddin@townplan.gov.my 0122555577

Unit Rancangan Pembangunan 3
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Mohd Munizam bin Abdul Aziz Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 munizam@townplan.gov.my 09-6211 310
2 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 09-6211 311
3 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 09-6211 312
4 Hj. Iskandar bin Ali Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 iskandar@townplan.gov.my 09-6211 313
5 Rohaiza binti Abdullah Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rohaiza@townplan.gov.my 09-6211 314
6 Shariny binti Abdul Rahman Halawa Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shariny@townplan.gov.my 09-6211 319
7 Mohd. Amin bin Sidik Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 amin@townplan.gov.my 09-6211 317
8 Ramlee bin Ab. Ghani Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 ramlee@townplan.gov.my 09-6211 318
9 Mohd. Safuan bin Ibrahim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 09-6211216
10 Hj. Adli bin Mohammed Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 adli@townplan.gov.my 09-6211 318

Unit Rancangan Pembangunan 4
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Hj. Aminariff bin Hussin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 aminariff@townplan.gov.my 09-6211 320
2 Norehan binti Muslim Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 norehan@townplan.gov.my 09-6211 321
3 Abdullah bin Lahat Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 abdullah.lahat@townplan.gov.my 09-6211 322
4 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 09-6211 323
5 Rozinah binti Ramli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rozinah@townplan.gov.my 09-6211 324
6 Roslan bin Mamat Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 roslan.mamat@townplan.gov.my 09-6211 326
7 Amat Fauzi bin Atan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 amat@townplan.gov.my 09-6211 327
8 Raden Norliana Ayu binti Raden Hassan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norliana@townplan.gov.my 09-6211 325
9 Zukhairi bin Ahmad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zukhairi@townplan.gov.my 09-6211 328
10 Nur Sabrina binti Harun Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 096211326
11 [ Kosong / Vacant ] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA26

Unit Rancangan Pembangunan 5
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Hj. Nawi bin Pa’tik Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 nawi@townplan.gov.my 09-6211 330
2 Roslizana binti Abdul Rashid Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 roslizana@townplan.gov.my 09-6211 311
3 Ahmad Fauzi bin Sidek@Ali Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 fauzisidek@townplan.gov.my 09-6211 333
4 Mohd Hafiz bin Mat Saad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 hafiz@townplan.gov.my 09-6211 338
5 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29
6 Agus bin Mamat@Mohd. Zaid Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 agus@townplan.gov.my 09-6211 336
7 Noramiza Ilyani binti Mustafa Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 09-6211 334
8 Wan Yuzukhairi bin Wan Yusoff Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 09-6211 335
9 Mohd Ismail Zarir bin Muhammad Ghazali Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 myismail.ghazali@townplan.gov.my 09-6211 337

Unit Pemantauan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Ahmad Fauzi bin Yusoff Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 fauzi.yusoff@townplan.gov.my 09-6211 340
2 Nur Isti Qurratu’Aini binti Ishak Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 isti@townplan.gov.my 09-6211 341
3 Hj. Abd. Rahim bin Yusof Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 rahim@townplan.gov.my 096211342
4 Mohd Muklif bin Md Yusof Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 muklif@townplan.gov.my 09-6211 344
5 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29
6 Rokman Shah bin Mohd. Ali Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rokman@townplan.gov.my 09-6211 345
7 Amran bin Yusoff Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 amran.yusoff@townplan.gov.my 09-6211 345

Unit Penyelarasan Maklumat Dan Perancangan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Ydira binti Ibrahim Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 ydira@townplan.gov.my 09-6211 350
2 Ilyani binti Ibrahim Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 ilyani@townplan.gov.my 09-6211 351
3 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 09-6211 352
4 Amran bin Afandi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 amran.afandi@townplan.gov.my 09-6211 355
5 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 09-6211 354
6 Mohd. Bakhtiar bin Muhammad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 bakhtiar@townplan.gov.my 09-6211 353
7 Nadia binti Shakri Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nadia@townplan.gov.my 09-6211 352
8 Mohd. Saufi bin Mohd. Zain Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 saufi@townplan.gov.my 09-6211 355
9 Mohd. Ridhuan bin Mohd. Said Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 ridhuan@townplan.gov.my

Unit Pentadbiran
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Wan Kamarudin bin Wan Khalid Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N22 wan.kamarudin@townplan.gov.my 096211303
2 Aini binti Ismail Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 aini.ismail@townplan.gov.my 09-6211 304
3 Abdul Rahman bin Othman Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19 arahman.othman@townplan.gov.my 09-6211 300
4 Najihah binti AB Roshed Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 Najihah@townplan.gov.my 09-6211 306
5 [ Kosong / Vacant ] Pembantu Operasi Gred N11 09-626 7388 - 130
6 Mohd Asrul bin Mohamad Pembantu Operasi Gred N11 asrul@townplan.gov.my 09-6211 307
7 Muhammad Aidil Jaffri bin Jamil Pemandu Kenderaan Gred H11 aidil@townplan.gov.my 09-6211 308
8 Mohd. Firdous bin Abd. Ghani Pemandu Kenderaan Gred H11 firdaus.ghani@townplan.gov.my 09-6211 306

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 19-09-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 201,591