Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Aras 7, Menara Persekutuan, Jalan Persekutuan, Hang Tuah Jaya, 75450 Air Keroh Melaka. + Tel : 06-234 5353 + Faks : 06-234 5335
Pengarah Bahagian
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Hj. Suhaimi bin Sarpan Pengarah Gred J54 suhaimi@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:104
2 Norahanis binti Abd Gani Setiausaha Pejabat Gred N29 norahanis@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:102

Unit Rancangan Pembangunan 1 (Johor Bahru )
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Nor Azlin binti Ahmad Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 azlin@townplan.gov.my 07-2378518
2 Mohamad Hussaini bin Harun Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 hussaini@townplan.gov.my 07-237 8518
3 Nadia Iryanty Putri binti Ab. Kadir Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 iryanty@townplan.gov.my 07-237 8518
4 Hazlan bin Jaafar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 hazlan@townplan.gov.my 07-237 8518
5 Donny bin Linan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 donny@townplan.gov.my 07-237 8518
6 Hjh. Siti A'lwiah binti Ismail Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 alwiah@townplan.gov.my 07-237 8518
7 Nortiara Akina binti Norhashim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 akina@townplan.gov.my 07-237 8518
8 Khalejah binti Kamsah Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 khalejah@townplan.gov.my 07-237 8518
9 Baharin bin Bakar Pemandu Kenderaan Gred H11 baharin.bakar@townplan.gov.my 07-237 8518

Unit Rancangan Pembangunan 2
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Muhammad Shaifuddin bin Abdullah Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 shaifuddin@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:106
2 Mohd Hafiz bin Ahmad Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 hafiz.ahmad@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:142
3 Mohd Faizal bin Ali Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 faizal@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:137
4 Abdul Razak bin Abdul Raub Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 razak@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:131
5 Muhalith@Muhalis bin Sanip Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 muhalith@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:139
6 Mohd Aminuddin bin Mohd Ali Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 aminuddin.ali@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:138
7 Hjh. Salmah binti Ismail Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 salmah@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:136
8 Mohd. Norhazlan bin Sarimon Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norhazlan@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:164
9 Azuwan bin Ishak Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 azuwan@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:138
10 Fairuz binti Muhamad Zain Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 fairuz@townplan.gov.my 06-2345353 ext 138

Unit Rancangan Pembangunan 3
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Khairulzaman bin Ibrahim Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 khairulzaman@townplan.gov.my 06-2845252 ext. 103
2 Mohd Syamsul Arief bin Dato' Mahbud Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 syamsul.arief@townplan.gov.my 06-2845353 ext 128
3 Siti Hamnah binti Hamid Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 sitihamnah@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:130
4 Hjh. Fatimah binti Mohd. Affandi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 fatimah@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:129
5 Hj. Ibrahim bin Slaiman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sibrahim@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:126
6 Robiah binti Roslan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 robiah@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:161
7 Rahmat bin Sepat Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rahmat@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:126
8 Khairol Anuar bin So'oib Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 khairol@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:126
9 Nurul Huda binti Zainal Abidin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 hudazainal@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:126
10 Donny Ak Gevie Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 donny.gevie@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:129

Unit Rancangan Pembangunan 4
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Rozita binti Hamit Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 rozita.hamit@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:105
2 Haibenarisal binti Bajuri Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 haibenarisal@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:143
3 Kek Yong Haw Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 kek@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:134
4 Mohd. Yunus bin Hassan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 yunus@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:141
5 Rosidah binti Ali Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 rosidah@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:168
6 Mohd Zaidi bin Ali Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zaidi@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:133
7 Rajijah binti Khamis Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rajijah@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:135
8 Zubaidah binti Ibrahim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zubaidah@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:168
9 Mat Shasir bin Ab. Rahman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shasir@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:168
10 Abdullah bin Zulkafeli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 abdullah.zulkafeli@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:1135
11 [ Kosong / Vacant ] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 06-234 5353 ext:168

Unit Rancangan Pembangunan 5
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 [Kosong / Vacant] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 06-234 5353 ext:108
2 Maizura binti Madzalan Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 maizura @townplan.gov.my 06-234 5353 ext:160
3 Mohd Fahrurazi bin Ahmad Suleiman Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 fahrurazi@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:159
4 Azman bin Ramli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 azman.ramli@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:156
5 Siti Zamzurina binti Samsudin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zamzurina@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:161
6 Hj. Ab. Malik bin M. Taib Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 malik@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:154
7 Mohamad Firdaus bin Abdul Hamid Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 firdaus@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:162
8 Mohamad Hafeez bin Muhamad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 hafeez@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:162
9 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 06-234 5353 ext:155
10 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 06-234 5353 ext:155
11 Suhaili binti Masngun Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 suhaili@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:157

Unit Pemantauan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Dr. Wong Seng Fatt Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 sfwong@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:109
2 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 06-234 5353 ext:150
3 Hj. Abdul Rahman bin Omar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 rahman@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:151
4 Hj. Fadzil bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 fadzil.rahim@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:158
5 Mohd Izzuan bin Ramli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 izzuan@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:152
6 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 06-234 5353 ext:157
7 Hjh. Hana Arlina binti Shahar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 hana@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:158
8 Mohamad Farid Izzwan Shah bin Mohd Norizan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 farid.izzwan@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:153
9 Norazreen binti Masran Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 norazreen@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:153

Unit Penyelarasan Maklumat Dan Perancangan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 06-234 5353 ext:149
2 Shahrizaila bin Mahmud Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 shahrizaila@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:146
3 Zamri bin Mohamad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 zamri.mohamad@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:148
4 Hjh. Zakina binti Hashim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zakina@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:146
5 Khirul Anuar bin Abu Bakar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 khirul@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:148
6 Nor Zuliana binti Che Deraman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norzuliana@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:146
7 Nurul Ain binti Zakaria Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 ain@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:144
8 [ Kosong / Vacant ] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 06-234 5353 ext:145
9 Nazri bin Dali Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 nazri.dali@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:147

Unit Pentadbiran
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 [ Kosong / Vacant ] Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N22 06-234 5353 ext:132
2 [ Kosong / Vacant ] Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19(KUP) 06-234 5353 ext:166
3 Noor Azzian binti Abu Dolah Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19 azzian@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:101
4 Mohamad Zamani bin Long Pembantu Operasi Gred N11 zamani@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:166
5 Shamsul bin Ismail Pemandu Kenderaan Gred H11 shamsul@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:166
6 Mohd Nor Nasriq bin Buang Pembantu Operasi Gred N11 nasriq@townplan.gov.my 06-234 5353 ext:166

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 19-09-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 201,596