Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 2, Blok Melati, Jalan Cenderasari, 50646 Kuala Lumpur. + Tel : 03-22650600 + Faks: 03-22650604
Bahagian Korporat
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Puan Harizah binti Dato' Haji Hassan Pengarah Gred J54 harizah@townplan.gov.my 03-2265 0602
2 Nurul Fateah binti Ahmad Kamal Setiausaha Pejabat Gred N19 nurulfateah@townplan.gov.my 03-2265 0603
3 Adi Hafiz Bin Che Ani Pembantu Awam Gred N11 adihafiz@townplan.gov.my 03-2265 0605
4 Mohd Najib bin Ahmad Pemandu Kenderaan Gred H11 najib@townplan.gov.my 03-2265 0632

Unit Komunikasi Korporat Dan Hubungan Awam
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Amilia binti Muhamad Nor Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 amilia@townplan.gov.my 03-2265 0606
2 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 03-2265 0607
3 Albasya'ari Abdul Latif Pegawai Penerangan Gred S41 alba@townplan.gov.my 03-2265 0608
4 Ezwan bin Adlan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 ezwan@townplan.gov.my 032265 0613
5 Ridzwan bin Zamri Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 ridzwan.zamri@townplan.gov.my 03-2265 0611
6 Rahayu binti Draman @ Abdul Razak Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rahayu.razak@townplan.gov.my 03-2265 0609
7 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 @townplan.gov.my 03-2265 0611
8 Siti Mazlina binti Jusoh Pereka Gred B29 mazlina@townplan.gov.my 03-2265 0612
9 Hazlina Binti Izham Penolong Pegawai Tadbir Gred N29 hazlina.izham@townplan.gov.my 03-2265 0610
10 Suhaimi bin Hamed Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19 suhaimi.hamed@townplan.gov.my 03-2265 0600
11 Amutha A/P Vinayagam Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 amutha@townplan.gov.my 03-2265 0600
12 Nurul Hamizah binti Ahmad Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19 hamizah@townplan.gov.my 03-2265 0617
13 Clement Anak Mathew Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 clement@townplan.gov.my 03-2265 0614
14 [ Kosong / Vacant ] Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19

Unit Hubungan Antarabangsa
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Toh Lay See Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 toh@townplan.gov.my 03-2265 0619
2 Norhazlida binti Roslan Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 norhazlida@townplan.gov.my 03-2265 0620
3 Mariyanti binti Md Desa Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 mariyanti@townplan.gov.my 03-2265 0622
4 Hasnida binti Soaid Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 hasnida@townplan.gov.my 03-2265 0621
5 Shamsur bin Othman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shamsur@townplan.gov.my 03-2265 0638
6 Y.M Raja Dhiyauddin bin Raja Aziz Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 dhiyauddin@townplan.gov.my 03-2265 0623
7 Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 @townplan.gov.my 03-2265 0638

Unit Kualiti, Keurusetiaan Dan Penyelarasan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 En. Norjafni bin Zainuddin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 norjafni@townplan.gov.my 03-2265 0624
2 TPr Lee Yoke San Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 yslee@townplan.gov.my 03-2265 0625
3 Normunirah binti Awaluddin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 normunirah@townplan.gov.my 03-2265 0626
4 Siti Nabila binti Sheikh Hussien Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 nabila@townplan.gov.my 03-2265 0627
5 Azlin bin Mujir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 azlin.mujir@townplan.gov.my 03-2265 0628
6 Nurul Ismah Binti Ibrahim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 nurulismah@townplan.gov.my 03-2265 0630
7 Nasaruddin bin Mohd Zainal Penolong Pegawai Tadbir Gred N32 nasaruddin@townplan.gov.my 03-2265 0629
8 Norhasimah binti Samin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norhasimah@townplan.gov.my 03-2265 0605
9 Azahamsah Bin Md. Yusoff Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 azahamsah@townplan.gov.my 03-2265 0631
10 Ahmad Fadhli bin Ismail Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 fadhli@townplan.gov.my 03-22650714
11 Mohd Amin bin Md. Jani Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 amin.jani@townplan.gov.my 03-2265 0633
12 Rosniza binti Abdul Ghafar Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 rosniza.ghafar@townplan.gov.my 03-2265 0634

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 19-09-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 201,579