Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 17, Wisma Tun Sambanthan, Jalan Sultan Sulaiman, 50000 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2264 6004 + Faks: 03-2273 9680
Bahagian Rancangan Fizikal Negara
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Puan Harizah binti Dato' Haji Hassan Pengarah Gred Utama C harizah@townplan.gov.my 03-2264 6001
2 [ Kosong / Vacant ] Setiausaha Pejabat Gred N30 03-2264 6004
3 Reduan bin Mohd Azhari Pembantu Operasi Gred N11 reduan@townplan.gov.my 03-2264 6036
4 Muhammad Fauzi bin Abd Lah Pemandu Kenderaan Gred H11 03-2264 6036

Unit Rancangan Fizikal Negara
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Md. Nazri bin Abdullah Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J54 nazri.abdullah@townplan.gov.my 03-2264 6040
2 Rosmizawati binti Mohamed Salleh Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 rosmizawati@townplan.gov.my 03-2264 6018
3 Mohd Ariffin bin Ahmad Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 03-22646035
4 Kamalludin bin Nordin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 kamalludin@townplan.gov.my 03-2264 6023
5 Maizatul Munirah binti Abdul Rahman Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 maizatul@townplan.gov.my 03-2264 6033
6 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 03-2264 6022
7 Mohd. Kamal bin Abu Bakar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 kamal.bakar@townplan.gov.my 03-2264 6044
8 Ummi binti Mohd Nasir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 ummi@townplan.gov.my 03-2264 6024
9 Woddillah bin Baharudin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 woddillah@townplan.gov.my 03-2264 6041
10 Zulkifli bin Ibrahim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zulkifli.ibrahim@townplan.gov.my 03-2264 6041
11 Mukhtar bin Mohd. Zin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mukhtar@townplan.gov.my 03-2264 6036
12 Nazriah binti Hj. Ahmad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nazriah@townplan.gov.my 03-2264 6024
13 Nur Shuhadah Binti Awang Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shuhadah@townplan.gov.my 03-22646041
14 Mohd Biqhairi bin Shabuddin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6041

Unit Dasar Perbandaran Negara
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Nik Noraisu binti Nik Ibrahim Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 niknoraisu@townplan.gov.my 03-2264 6026
2 Egna Francis Gitom Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 egna@townplan.gov.my 03-2264 6010
3 Mohd Faizul bin Mohd Zaidin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 faizulzaidin@townplan.gov.my 03-2264 6042
4 Siti Nurul Fatimah binti Othman Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 fatimah.othman@townplan.gov.my 03-2264 6012
5 Afiq Muzakkir bin Abdullah Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 afiq@townplan.gov.my 03-2264 6025
6 Che Zauliha binti Che Lah Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 zauliha@townplan.gov.my 03-2264 6019
7 Norzahriyati Aini binti Abd. Majid Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 norzahriyati@townplan.gov.my 03-2264 6039
8 Siti Nur Fatin binti Raduan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sitinurfatin@townplan.gov.my 03 22646032
9 Ida Rahayu binti Mt. Radzi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 idarahayu@townplan.gov.my 03-2264 6034
10 Suhana binti Md. Tahir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 suhana@townplan.gov.my 03-2264 6034
11 Mohd Khairul Nizam bin Shafie Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 khairulnizam@townplan.gov.my 03-2264 6034
12 Mohamad Ariff bin Arshad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 ariff@townplan.gov.my 03-22646036
13 Muhammad Saiful Akma bin Ahmad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 saifulakma@townplan.gov.my 03-2264 6036

Unit Dasar Perancangan Fizikal Desa Negara
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Mohd Sukuran bin Taib Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 sukuran@townplan.gov.my 03-2264 6009
2 Syarifah Nuraida binti T. Mohd Apandi Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 nuraida@townplan.gov.my 03-2264 6014
3 Aziaton binti Shuib Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 aziaton@townplan.gov.my 03-22646011
4 Nur Suhaida binti Azemi Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 nursuhaida@townplan.gov.my 03-2264 6015
5 Nur Fatihah binti Mohd Zaki Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 03-2264 6013
6 Azman bin Che Mat Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 azman.mat@townplan.gov.my 03-2264 6029
7 Mohd Sanny bin Mohd Rashid Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sanny@townplan.gov.my 03-2264 6030
8 Shahidah binti Che Wan Mohamed Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shahidah@townplan.gov.my 03-2264 6036
9 Hor Sin Hong Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 hor@townplan.gov.my 03-2264 6030
10 Ajwad Khalil bin Kamarulzaman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6017
11 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03 2264 6030

Unit Pembangunan Tanah Bersepakat Urusetia Majlis Perancang Fizikal Negara
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Wardiyah binti Senik@Abdul Mokhti Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 wardiyah@townplan.gov.my 03 - 2264 6016
2 Rosmariawati binti Hashim Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 rosma@townplan.gov.my 03 2264 6043
3 Zamri bin Said Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 zamri.said@townplan.gov.my 03-2264 6039
4 Noorliana binti Abd. Gani Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 noorliana@townplan.gov.my 03-2264 6021
5 Mohd. Rafiee bin Abdol Rahman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rafiee@townplan.gov.my 03-2264 6030
6 Siti Norzia binti Soib Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norzia@townplan.gov.my 03-2264 6021
7 Mohd. Yusre bin Nahar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 yusre@townplan.gov.my 03-2264 6021
8 Masniamira binti Che Mat Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 masniamira@townplan.gov.my 03-2264 6030
9 Mohd Zulfazly bin Abdul Gahni Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zulfazly@townplan.gov.my 03-22646030
10 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6021

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 17-11-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 259,569