Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 22, Wisma Tun Sambanthan, Jalan Sultan Sulaiman, 50000 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2264 6000 + Faks : 03-2264 6100
Bahagian Perancangan Wilayah
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr. Hj. Mokhtar bin Samadi Pengarah Gred J54 mokhtar.samadi@townplan.gov.my 03-2264 6005
2 Shara binti Ahmad Rosti Setiausaha Pejabat Gred N29 shara@townplan.gov.my 03-2264 6007
3 [ Kosong / Vacant ] Pemandu Kenderaan Gred H11 03-22646007

Unit Urusetia Jawatankuasa Perancangan Wilayah
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Suraya binti Hj. Dahlan Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 suraya@townplan.gov.my 03-2264 6102
2 Mohd Adiff bin Abidin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 adiff@townplan.gov.my 03-2264 6118
3 Mohammad Afiq Zakwan bin Mohd Rosoliza Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 afiqzakwan@townplan.gov.my 03-2264 6106
4 Salmiah bt. Hashim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 salmiah@townplan.gov.my 03-2264 6110
5 Suhaila binti Mohd Fadzir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 suhaila@townplan.gov.my 03-2264 6112
6 Nurazwa binti Abdul Latiff Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nurazwa@townplan.gov.my 03-2264 6113
7 Mohamad Faisal bin Jamaludin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 faisal.jamaludin@townplan.gov.my 03-2264 6099
8 Zahariah binti Mohamad Jam Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zahariah@townplan.gov.my 03-2264 6056
9 Mohammad Syahmi bin Azman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 syahmi@townplan.gov.my 03-2264 6056
10 (Kosong/Vacant) Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 03-22646099
11 Shahruddin bin Rashid Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 shahruddin@townplan.gov.my 03-2264 6056

Unit Rancangan Wilayah
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Sarina binti Saad Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 sarina.saad@townplan.gov.my 03-2264 6104
2 Norhasliza binti Nazail Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 norhasliza.nazail@townplan.gov.my 03-2264 6105
3 [Kosong/Vacant] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 03-2264 6109
4 Hamidah binti Shahir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 hamidah.shahir@townplan.gov.my 03-2264 6061
5 Mohd Shah Zaidi bin Zulkefle Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shahzaidi@townplan.gov.my 03-2264 6116
6 Mohd Khalil bin Bushra Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 khalil@townplan.gov.my 03-2264 6115
7 Mohd Yusri bin Mohd Yunus Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 yusri@townplan.gov.my 03-2264 6038
8 Fauzatulaswar binti Mohd Basri Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 fauzatulaswar@townplan.gov.my 03-2264 6056
9 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6112
10 Siti Rokiah binti Osman Penolong Pegawai (Seni Bina) Gred JA29 rokiah.osman@townplan.gov.my 03-2264 6056
11 Abdul Razak bin Abd Rahman Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA26 razak.rahman@townplan.gov.my 03-2264 6099

Unit Projek Berkepentingan Nasional
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Noraida binti Abdul Rani Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 noraida@townplan.gov.my 03-22646108
2 Nina Izurin binti Yahya Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 nina.yahya@townplan.gov.my 03-2264 6103
3 Fakhrul Hafriz bin Suhaimi Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 fakhrul@townplan.gov.my 03-2264 6107
4 Mohd Yusof bin Ruslan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 yusof@townplan.gov.my 03-2264 6038
5 (Kosong/Vacant) Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6056
6 Mohd Zhariff bin Mohd Jaafar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zhariff@townplan.gov.my 03-2264 6038
7 Muhammad Azim bin Uzir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 muhammad.azim@townplan.gov.my 03-2264 6056
8 Norwani binti Ahmad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norwani@townplan.gov.my 03-2264 6056
9 Nor Idayatul Haifa binti Idris Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 idayatul@townplan.gov.my 03-2264 6111
10 Safiah binti Kamaruddin Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 safiah@townplan.gov.my 03-2264 6095
11 [Kosong/Vacant] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 19-09-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 201,590