Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Unit No. 50-13-1, Wisma UOA Damansara, No.50 Jalan Dungun, Damansara Heights, 50490 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2081 6170 + Faks : 03-2094 1170
Pengarah Bahagian
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Dato' Dr.Zainah binti Ibrahim Pengarah Gred Utama C zainah@townplan.gov.my 03-20816107
2 Syed Saleem Bin Syed Mushtak Ali Shah Pembantu Operasi Gred N11 syedsaleem@townplan.gov.my 03-20816157
3 Zainal Abidin bin Daud Pemandu Kenderaan Gred H11 03-20816157

Unit Alam Sekitar dan Pengurusan Risiko
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Dr. Dzul Khaimi bin Khailani Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 dzulkhaimi@townplan.gov.my 03-20816104
2 Qua Jen Min Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 qua@townplan.gov.my 03-20816113
3 Norfaezah bt Aman Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 faezah@townplan.gov.my 03-20816126
4 Abdullah bin Ab. Rahman Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 abdullah@townplan.gov.my 03-20816127
5 Hasmawati binti Mahmood Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 hasmawati@townplan.gov.my 03-20816125
6 Hamdan bin Sapri Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 hamdan@townplan.gov.my 03-20816119
7 Muhammad Faizal bin Abd. Aziz Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 faizal.aziz@townplan.gov.my 03-20816151
8 Siti Sarah Hanim binti Basri Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sarah@townplan.gov.my 0320816144

Unit Penyelidikan Gunatanah, Industri, Perniagaan, Kemudahan Sosial, Infrastruktur dan Utiliti Tanah
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Jasmiah binti Ismail Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J54 jasmiah@townplan.gov.my 03-20816102
2 TPr Dr. Chee Ping Ngang Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 chee@townplan.gov.my 03-20816101
3 Dr. Chua Rhan See Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 rschua@townplan.gov.my 03-20816108
4 Hafaliza binti Ishak Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 hafaliza@townplan.gov.my 03-20816117
5 Norita binti Bakri Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 norita.bakri@townplan.gov.my 03-20816115
6 [kosong] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 03-20816130
7 Khairul Redza Bin Kalip @ Khalid Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 khairulredza@townplan.gov.my 03-20816144
8 Faty Anasuha binti Mohd Asleh Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 anasuha@townplan.gov.my 0320816149
9 {kosong} Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 -

Unit Morfologi, Reka Bentuk dan Warisan Bandar
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Dr. Noor Yazan bin Zainol Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J54 nooryazan@townplan.gov.my 03-20816105
2 Tee Szu Fong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 tee@townplan.gov.my 03-20816109
3 Siti Marini bt Mokhtar Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 marini@townplan.gov.my 03-20816134
4 Nadzirah binti Tajul Molok Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 nadzirah@townplan.gov.my 03-20816132
5 Khairon Zairee bin Basiron Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 zairee@townplan.gov.my 03-20816131
6 Mohd Parhan bin Md. Subri Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mohdparhan@townplan.gov.my 03-20816151
7 Rosaidi bin Omang Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rosaidi@townplan.gov.my 03-20816151

Unit Metodologi Perancangan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Wan Fauzi bin Wan Hussin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 fauzihussin@townplan.gov.my 03-20816103
2 TPr Mohd Zainuddin bin Jumaat Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 zainuddin.jumaat@townplan.gov.my 03-20816110
3 Norhasrin binti Abdullah Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 norhasrin.abdullah@townplan.gov.my 03-20816114
4 [kosong] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 03-20816113
5 [kosong] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 03-20816123
6 Roziyah bt Seleman @Awang Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 roziyah@townplan.gov.my 03-20816129
7 Abu Salehek bin Musa Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 salehek@townplan.gov.my 03-20816124
8 Nurulhuda binti Mansor Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nurulhuda.mansor@townplan.gov.my 03-20816146
9 Khairul Hazizi bin Forizad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 khairul.hazizi@townplan.gov.my 03-20816149
10 Rosmini binti Mat Zain Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rosmini@townplan.gov.my 03-20816148

Unit Khas NKRA Bandar Selamat
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Dr.Noor Yazan bin Zainol Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 nooryazan@townplan.gov.my 03-20816105
2 Khairil bin Khalid Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 khairil@townplan.gov.my 03-20816111
3 [kosong] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48
4 Sharil Nazmi bin Daud Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 sharilnazmi@townplan.gov.my 03-20816120
5 Siti Roshidah binti Abd. Wahab Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 roshidah@townplan.gov.my 03-20816121
6 Noor Hamijahtul binti Ramli Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 hamijahtul@townplan.gov.my 03-20816135
7 Nadzrah binti Md. Shah Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 nadzrah@townplan.gov.my 03-20816153
8 Mukhtar bin Mohd. Zin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mukhtar@townplan.gov.my 03-20816154
9 Gikal bin Samud Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 gikal@townplan.gov.my 03-20816159
10 (kosong) Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-20816153

Unit Penilaian Dasar dan Penyelidikan Antarabangsa
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Abu Bakar bin Mat Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 bakar.mat@townplan.gov.my 03-20816141
2 Azrul bin Osman Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 azrul@townplan.gov.my 03-20816137
3 Farah Salwa Haji Mustafa Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 farah@townplan.gov.my 03-20816116
4 Lelawati@Normadiah binti Ismail Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 normadiah@townplan.gov.my 03-20816118
5 Naeimah bt Hassan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 naeimah@townplan.gov.my 03-20816136
6 Hajar bt Ahmad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 hajar@townplan.gov.my 03-20816138
7 Adib Shaabani bin Abd Wahab Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 adib@townplan.gov.my 03-20816152
8 Azlia binti Shamsudin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 azlia@townplan.gov.my 03-20816139
9 Mohamad Azwan bin Mohamad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 azwan@townplan.gov.my 0320816140

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 19-09-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 201,592