Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 15, Wisma Tun Sambanthan, Jalan Sultan Sulaiman, 50000 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2273 3326 + Faks : 03-2273 3325 + Email : bpksp @ townplan.gov.my
Pengarah Bahagian
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Norasiah Bee binti Mohd Haniff Pengarah Gred J54 norasiah@townplan.gov.my 03-2273 3292
2 [ Kosong / Vacant ] Setiausaha Pejabat Gred N30 03-2273 3326
3 Mohd Hisyam Bin Zulkifily Pemandu Kenderaan Gred H11 03-2273 3326

Unit Khidmat Nasihat Perancangan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Mustaffa Kamal bin Mohd Ali Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 mustaffa@townplan.gov.my 03-2273 3326
2 Mazlan bin Mohd Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 mazlan.mohd@townplan.gov.my 03-2273 3326
3 Mas Juaini binti Mat Junit Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 masjuaini@townplan.gov.my 03-2273 3326
4 Nordiana binti Roslan Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 nordiana@townplan.gov.my 03-2273 3326
5 Bazilah binti Mohd Ramly Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 03-2273 3326
6 Mohammad Jasni bin Johari Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 jasni@townplan.gov.my 03-2273 3326
7 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 03-2273 3326
8 Sri Juwita binti Mahusin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 juwita@townplan.gov.my 03-2273 3326
9 Rozi Effendy bin Ab. Rahman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 rozieffendy@townplan.gov.my 03-22733326
10 Madslan bin Altur Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 madslan@townplan.gov.my 03-2273 3326
11 Norshazilawati binti Zamidi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shazilawati@townplan.gov.my- 03-2273 3326
12 Marlia binti Abdul Hamid Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 marlia@townplan.gov.my 03-2273 3326
13 Zahirah binti Abdul Hamid Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zahirah.hamid@townplan.gov.my 03-2273 3326
14 Noor Fadzillah Binti Hj. Ab. Rahman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 @townplan.gov.my 03-2273 3326
15 Nik Muhamad Faez bin Nik Lokman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 kosong@townplan.gov.my 03-2273 3326
16 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2273 3326

Unit Kawal Selia Perancangan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Sanisah binti Shafie Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 sanisah@townplan.gov.my 03-2272 2986
2 Hairullizan Bin Yahya Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 hairullizan@townplan.gov.my 03-2273 3326
3 Khairunnisa binti Mustapha Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 khairunnisa@townplan.gov.my 03-2273 3326
4 Nazrina Binti Mohd Haniffa Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 nazrina@townplan.gov.my 03-2273 3326
5 Mohd Adiff bin Abidin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 adiff@townplan.gov.my 03-22733326
6 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 03-2273 3326
7 Noriyah binti Shaari Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 noriyah@townplan.gov.my 03-22733326
8 Nina Shikeen binti Hamzah Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nina@townplan.gov.my 03-2273 3326
9 Nurula'im binti Abdul Azis Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nurulaim@townplan.gov.my 03-2273 3326
10 Mohamad Hanif Bin Ismail Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 hanif@townplan.gov.my 03-2273 3326
11 Anis Salwa Binti Mohd Saman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 salwa@townplan.gov.my 03-2273 3326

Unit Gubalan Teknikal
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Shahzarimin bin Salim Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 shahzarimin@townplan.gov.my 03-2273 3294
2 Mariyati binti Ashaari @ Sa'ari Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 mariyati@townplan.gov.my 03-2273 3326
3 Yusnaim bin Abdul Rani Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 yusnaim@townplan.gov.my 03-2273 3326
4 Intan Nur Nabila binti Abdul Kadir Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 intan@townplan.gov.my 03-2273 3326
5 Lim Eng Bee Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 lim.engbee@townplan.gov.my 03-2273 3326
6 Suhairi bin Zainuddin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 suhairi@townplan.gov.my 03-2273 3326
7 Rohani binti Awang Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 rohani@townplan.gov.my 03-2273 3326
8 Syed Kamal Yusop bin Sayed Mahadi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 syedkamal@townplan.gov.my 03-2273 3326
9 Siti Aishah binti Ibrahim Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 aishah.ibrahim@townplan.gov.my 03-2273 3326
10 Siti Noor Sabariah binti Razak Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 noorsabariah@townplan.gov.my 03-2273 3326
11 Fauzatulaswar binti Mohd Basri Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 fauzatulaswar@townplan.gov.my 03-22733326
12 Norela Binti Khalid Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norela@townplan.gov.my 03-2273 3326
13 Nurihan binti Anuar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nurihan@townplan.gov.my 03-2273 3326
14 Shahira Binti Mohd Said Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shahira@townplan.gov.my 03-2273 3326
15 Siti Nur 'Aqilah binti Kadiru Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nuraqilah@townplan.gov.my 03-2273 3326
16 Nurhidayah binti Amirkku Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 @townplan.gov.my 03-2273 3326
17 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-22733326

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 17-11-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 259,542