Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 2, Blok Tanjung, Jalan Cenderasari, 50646 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2265 0600 + Faks : 03-2265 0712
Bahagian Maklumat Gunatanah Negara
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Mohd Ali bin Abu Bakar Pengarah Gred J54 ali@townplan.gov.my 03-2265 0720
2 Mariam bt. Shaharuddin Setiausaha Pejabat Gred N30 mariam.shaharuddin@townplan.gov.my 03-2265 0721
3 Zuhairi bin Mohamad Pembantu Operasi Gred N11 zuhairi@townplan.gov.my 03-2265 0746

Unit Maklumat Gunatanah
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Fadzli bin Zubi Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 fadzli@townplan.gov.my 03-2265 0737
2 Suhaimi bin Hasan Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 suhaimi.hasan@townplan.gov.my 03-2265 0724
3 [Kosong / Vacant] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 03-2265 0740
4 Mohd Rizal bin Shamsuddin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 rizal.shamsuddin@townplan.gov.my 03-2265 0741
5 Sallehudin bin Samsuddin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 sallehudin@townplan.gov.my 03-2265 0742
6 Azhari bin Jamal Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 azhari@townplan.gov.my 03-2265 0743
7 Shahrul Asmadi bin Shahabudin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 shahrulasmadi@townplan.gov.my 03-2265 0722
8 Siti Hawa binti Paiman Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA32 hawa@townplan.gov.my 03-2265 0744
9 Nik Mohd Nizam bin Nik Anuwa Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nizam.anuwa@townplan.gov.my 03-2265 0747
10 Aspalela binti Tumiran Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 aspalela@townplan.gov.my 03-2265 0748
11 Zaleha binti Abdul Aziz Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zaleha.aziz@townplan.gov.my 03-2265 0733
12 Mislah binti Badli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mislah@townplan.gov.my 03-2265 0750
13 Puteri Zanzarina Binti Abdul Latiff Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zanzarina@townplan.gov.my 03-2265 0751
14 Mazni binti Dahlan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mazni@townplan.gov.my 03-2265 0745
15 Mohd. Shahrin bin Mohd. Safran Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shahrin.safran@townplan.gov.my 03-2265 0753
16 Muhamad Fitri Bin Jaafar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mfitri@townplan.gov.my 03-2265 0000
17 Ahmad Shamil Bin Abdul Ghani Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shamil@townplan.gov.my 03-2265 0736
18 Mior Muhammad Nazirul bin Saperi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2265 0754
19 Zawiyah bt Md Zaib Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29
20 [Kosong / Vacant] Juruteknik Komputer FT19 03-2265 0747

Unit Khidmat Pengguna
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Peter Valentine Amandus Jr Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 peter@townplan.gov.my 03-2265 0723
2 Siti Zawani binti Radzi Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 sitizawani@townplan.gov.my 03-2265 0726
3 Muhamad Aizuddin bin Safiaai Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 aizuddin@townplan.gov.my 03-2265 0725
4 Haris Freddy Bin Ismail Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 harisfreddy@townplan.gov.my 03-22650739
5 Noridah binti Mohamed Noor Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 noridah@townplan.gov.my 03-2265 0727
6 Farahanie binti Jaafar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 farahani@townplan.gov.my 03-2265 0728
7 Rohaya binti Daud Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rohaya.daud@townplan.gov.my 03-2265 0729
8 Mohamad Zamri bin Ahmad Daud Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zamri.daud@townplan.gov.my 03-2265 0731
9 Noraza binti Md. Yusoff Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 noraza@townplan.gov.my 03-2265 0734
10 Ahmad Sabri bin Harun Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sabri.harun@townplan.gov.my 03-2265 0735
11 Nurul Diyana Binti Aziz Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 diyana@townplan.gov.my 03-2265 0746
12 [Kosong / Vacant] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 03-2265 0732
13 [Kosong / Vacant] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 03-2265 0000

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 19-09-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 201,593