Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 1, Blok Tanjung, Jalan Cenderasari, 50646 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2265 0600 + Faks : 03-2265 0698 + Faks : 03-2265 0699 (Perpustakaan)
Seksyen Pentadbiran
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Meraazea binti Sakarian@Zakaria Pegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M48 meraazea@townplan.gov.my 032265 0642
2 Nurul Nazuha binti Zakaria Pegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41 nurulnazuha@townplan.gov.my 03-2265 0643
3 [ Kosong / Vacant ] Penolong Pegawai Tadbir Gred N32 @townplan.gov.my 03-2265 0644
4 Zaimahaney binti Abd Malek Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N22 zaimahaney@townplan.gov.my 03-22650645
5 Marliana binti Kamar Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 marliana@townplan.gov.my 03-2265 0646
6 Mohd Norazlan bin Mohd Nor Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 norazlan@townplan.gov.my 03-2265 0648
7 Norazean binti Sharif Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 norazean@townplan.gov.my 03-2265 0647
8 Mohammed Ramani bin Abdul Rani Pembantu Operasi Gred N14 ramani@townplan.gov.my 03-2265 0637
9 Zulamly bin Kamaruddin Pembantu Operasi Gred N11 zulamly@townplan.gov.my 03-2265 0653
10 Noor Asikin binti Che Hoy@Mat Pembantu Operasi Gred N11 asikin@townplan.gov.my 03-2265 0654
11 Muhammad Amirul bin Azanam Pembantu Operasi Gred N11 @townplan.gov.my 03-2265 0644
12 Mohamad Aliff bin Abdul Halim Pemandu Kenderaan Gred H11 @townplan.gov.my 03-2265 0655
13 Muhammad Salihin bin Jusoh Pemandu Kenderaan Gred H11 @townplan.gov.my 03-2265 0655
14 Muhammad Fazli bin Osman Pemandu Kenderaan Gred H11 @townplan.gov.m 019-313 6031

Perpustakaan
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Aida Enaezlia binti Ali Penolong Pustakawan Gred S32 aida@townplan.gov.my 03-2265 0635
2 Mohd Hakim bin Wazir Pembantu Perpustakaan Gred S19 hakim@townplan.gov.my 03-2265 0636
3 Norhafiza binti Kamaruddin Pembantu Perpustakaan Gred S19 norhafiza@townplan.gov.my 03-2265 0649
4 Kaunter Perpustakaan Pembantu Perpustakaan Gred S19 03-2265 0639

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 17-11-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 259,541