Required by w3c

Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 1, Blok Melati, Jalan Cenderasari, 50646 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2265 0600 + Faks : 03-2265 0695
Seksyen Sumber Manusia
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Rahayu binti Ahmad Pegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M48 rahayu.ahmad@townplan.gov.my 03-22650675
2 Mohamad Saufi bin Abdul Rahman Pegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M44 saufi.rahman@townplan.gov.my 03-22650676
3 Che Nur Hidayah binti Che Marzukhi Pegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41 chenurhidayah@townplan.gov.my 03-22650677
4 Wan Fadzilawati binti Wan Haron Penolong Pegawai Tadbir Gred N32 fadzilawati@townplan.gov.my 03-22650678
5 Hanita binti Haron Penolong Pegawai Tadbir Gred N29 hanita@townplan.gov.my 03-22650679
6 Misah binti Mat Diah Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N22 misah@townplan.gov.my 03-22650681
7 Nur Raihana binti Johan Arifin Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N22 raihana@townplan.gov.my 03-22650682
8 Moktharudin bin Anitudin Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 moktharudin@townplan.gov.my 03-22650685
9 Normisliha binti Suhud Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 normisliha@townplan.gov.my 03-22650687
10 Suhaili binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 suhaili.rahman@townplan.gov.my 03-22650689
11 Roslinda binti Ramli Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 roslinda@townplan.gov.my 03-22650691
12 Mohamad Lokman bin Abdullah Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19 lokman.abdullah@townplan.gov.my 03-22650683
13 Kosong / Vacant Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19
14 Kosong / Vacant Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19
15 Kosong / Vacant Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Gred N19
16 Roslan bin Abd. Razak Pembantu Operasi Gred N11 roslan.razak@townplan.gov.my 03-22650692
17 Kosong / Vacant Pembantu Operasi Gred N11

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 19-09-2017
Jumlah pengunjung kandungan: 201,583