Required by w3c

plan malaysia

Webmail
PLANMalaysia

Webmail
Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 20, Wisma Tun Sambanthan, Jalan Sultan Sulaiman, 50000 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2264 6000 + Faks : 03-2272 1780
Unit Penyelarasan Projek
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Rozita binti Hamit Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 rozita.hamit@townplan.gov.my 03-2264 6006
2 Mimi Zareena binti Md. Nor Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44 mimi@townplan.gov.my 03-2264 6003
3 Noor Amani binti Jamaludin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 amani@townplan.gov.my 03-2264 6008
4 Hasyhim bin Ahmad Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 hasyhim.ahmad@townplan.gov.my 03-2264 6050
5 Siti Jailah binti Dol Lajis Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 jailah@townplan.gov.my 03-2264 6055
6 Azlan bin Mohd Nasir Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 azlan@townplan.gov.my 03-2264 6047
7 Noriza binti Sulong Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 noriza@townplan.gov.my 03-2264 6051
8 Rasedatul Helmiyah binti Ahmad Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 rasedatul@townplan.gov.my 03-2264 6050
9 Sauhaidah binti Yaiap Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 sauhaidah@townplan.gov.my 03-2264 6048
10 Nor Zaidah binti Abdul Aziz Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norzaidah@townplan.gov.my 03-2264 6052
11 Azley Azzuddy bin Abu Bakar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 azley@townplan.gov.my 03-2264 6048
12 Mohd. Khalid bin Jamaluddin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 khalid.jamaluddin@townplan.gov.my 03-2264 6046
13 Norhadzmi bin Mohd. Nor Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 norhadzmi@townplan.gov.my 03-2264 6049
14 Mohamad Haidi bin Ngadiman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 haidi@townplan.gov.my 03-2264 6008
15 Noraiza binti Mokhtar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 noraiza@townplan.gov.my 03-2264 6049
16 Saiful Amir bin Rosli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 saiful.rosli@townplan.gov.my 03-2264 6049
17 Sara Hidayah binti Othman Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sara@townplan.gov.my 03-2264 6008
18 Nurul Ain binti Zemahari Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nurulain@townplan.gov.my 03-2264 6045
19 [Kosong] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6045
20 [Kosong] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2264 6046
21 Mohd Firdaus bin Aziz Pemandu Kenderaan Gred H11 03-2264 6045

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 25-05-2018
Jumlah pengunjung kandungan: 427,144