Required by w3c

plan malaysia

Webmail
PLANMalaysia

Webmail
Jabatan Perancangan Bandar Dan Desa Semenanjung Malaysia Tingkat 2, Blok Tanjung, Jalan Cenderasari, 50646 Kuala Lumpur. + Tel : 03-2265 0600 + Faks : 03-2265 0712
Bahagian Maklumat Gunatanah Negara
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 TPr Gs Haji Mohd Ali bin Abu Bakar Pengarah Gred J54 ali@townplan.gov.my 03-2265 0720
2 Mariam binti Shaharuddin Setiausaha Pejabat Gred N30 mariam.shaharuddin@townplan.gov.my 03-2265 0721
3 Zuhairi bin Mohamad Pembantu Operasi Gred N11 zuhairi@townplan.gov.my 03-2265 0746

Unit Maklumat Gunatanah
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 [Kosong] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J52 03-2265 0737
2 [Kosong] Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 03-2265 0724
3 Mohd Saiful Azzam bin Rosli Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 saifulazzam@townplan.gov.my 03-2265 0739
4 Sallehudin bin Samsuddin Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 sallehudin@townplan.gov.my 03-2265 0741
5 Haris Freddy bin Ismail Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 harisfreddy@townplan.gov.my 03-2265 0740
6 Azhari bin Jamal Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA38 azhari@townplan.gov.my 03-2265 0743
7 Shahrul Asmadi bin Shahabudin Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 shahrulasmadi@townplan.gov.my 03-2265 0744
8 Zaleha binti Abdul Aziz Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zaleha.aziz@townplan.gov.my 03-2265 0733
9 Aspalela binti Tumiran Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 aspalela@townplan.gov.my 03-2265 0748
10 Nik Mohd Nizam bin Nik Anuwa Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nizam.anuwa@townplan.gov.my 03-2265 0747
11 Mislah binti Badli Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mislah@townplan.gov.my 03-2265 0750
12 Puteri Zanzarina binti Abdul Latiff Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zanzarina@townplan.gov.my 03-2265 0751
13 Mazni binti Dahlan Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mazni@townplan.gov.my 03-2265 0745
14 Mohd Shahrin bin Mohd Safran Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shahrin.safran@townplan.gov.my 03-2265 0753
15 Muhamad Fitri bin Jaafar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 mfitri@townplan.gov.my 03-2265 0752
16 Nurul Diyana binti Aziz Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 diyana@townplan.gov.my 03-2265 0735
17 Ahmad Shamil bin Abdul Ghani Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 shamil@townplan.gov.my 03-2265 0754
18 Mior Muhammad Nazirul bin Saperi Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 nazirul@townplan.gov.my 03-2265 0722
19 [Kosong] Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 03-2265 0736
20 [Kosong] Juruteknik Komputer FT19 03-2265 0747

Unit Khidmat Pengguna
Bil Nama Jawatan Gred Emel Telefon
1 Peter Valentine Amandus Jr Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J48 peter@townplan.gov.my 03-2265 0723
2 Muhamad Aizuddin bin Safiaai Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 aizuddin@townplan.gov.my 03-2265 0725
3 Muhamad Ikhwan bin Saadon Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 ikhwan@townplan.gov.my 03-2265 0726
4 Muhammad Harith bin Othman Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J41 harith@townplan.gov.my 03-2265 0742
5 Noridah binti Mohamed Noor Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA36 noridah@townplan.gov.my 03-2265 0727
6 Rohaya binti Daud Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 rohaya.daud@townplan.gov.my 03-2265 0729
7 Farahanie binti Jaafar Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 farahani@townplan.gov.my 03-2265 0728
8 Mohamad Zamri bin Ahmad Daud Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zamri.daud@townplan.gov.my 03-2265 0731
9 Ahmad Sabri bin Harun Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 sabri.harun@townplan.gov.my 03-2265 0732
10 Noraza binti Md. Yusoff Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 noraza@townplan.gov.my 03-2265 0734
11 Zawiyah bt Md Zaib Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred JA29 zawiyah@townplan.gov.my 03-2265 0735
12 [Kosong] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA22 03-2265 0732
13 [Kosong] Pelukis Pelan (Seni Bina) Gred JA19 03-2265 0000

Tarikh Maklumat Ini Dikemaskini : 25-05-2018
Jumlah pengunjung kandungan: 427,141